Regály s vysokou nosností nejen do garáže

7.9.2022 12:10.50 797

Regálové systémy umíte použít na milion způsobů. Jsou univerzálními pomocníky při organizaci různých potřeb, pomůcek a nářadí. Mohou mít vysokou nosnost, zvládnou tehdy i opravdu velká zatížení. Pojďte se společně s námi podívat na to, kde umíte policové regály efektivně využít a jakých věcí si všímat při jejich výběru!

 Regály s vysokou nosností nejen do garáže

Čeho si všímat při výběru regálu


1 Materiál 

U regálů musí být použité materiály jednoznačně pevné, stabilní a odolné. Často se využívá pozinkovaná ocelová konstrukce, která je zárukou dlouhé životnost

 

2 Zatížení

Jeden z hlavních parametrů, kterých je třeba si při koupi regálu všímat. Regál do komory, garáže, sklepu, dílny atp. musí dlouhodobě udržet opravdu vysokou hmotnost. Regály s vysokou nosností zvládnou i 150 a více kg na jednu polici při rovnoměrném zatížení.

 

3 Stabilita

Je zaručena použitím kvalitních materiálů a efektivním systémem napojení jednotlivých částí (např. zasouvací systém s montováním pomocí šroubů).

 

4 Modularita

Některé regály umožňují jejich vzájemné napájení, díky čemuž si můžete vytvořit celou regálovou zeď. Myslete na to ještě před výběrem – pokud budete úložného prostoru potřebovat více, určitě sáhněte po spojitelných řešeních.

 

Kde všude dokážou být regály užitečné?

Regály s vysokou nosností využijete na mnoha místech, v domácnosti i mimo ni. Poskytují velký prostor pro uložení nejrůznějších věcí, zvládnou i velké váhy, jsou pevné, stabilní, dostatečně hluboké a jednoduše je v případě potřeby přesunete na jiné místo. Kde umí nejvíce pomoci?

 

 • Dílna – nářadí, přístroje, nástroje, různé pomůcky...
 • Garážauto-moto příslušenství, cyklo příslušenství, sportovní náčiní, zřídka používané věci (lyže, sáňky, bazén...), zahradní nářadí...
 • Spíž – zavařeniny a další trvanlivé potraviny, kuchyňské spotřebiče, kuchyňský textil...
 • Sklep – méně často používané věci, sportovní náčiní, zavařeniny, ...
 • Technická místnost – čistící prostředky, úklidové pomůcky, koš na prádlo...
 • Zahradní domek – zahradní nářadí, nástroje, různé zahradnické pomůcky (např. květináče, substráty či semínka)...

 

5 

K vnitřnímu prostoru zahradního domku neodmyslitelně patří i různá úložná řešení jako regály, závěsné systémy, police či ramínka.

 

Jaké jsou regály Jurhan?

 • Díky zasouvacímu systému se šrouby jsou stabilní, pevné a mají dlouhou životnost.
 • Zvládnou opravdu vysoké zatížení, jejich celková nosnost je až 875 kg – 175 kg na jednu polici při rovnoměrném zatížení.
 • Jsou zhotoveny z odolné a trvanlivé pozinkované oceli. 5 polic z MDF můžete namontovat do výšky, jakou právě potřebujete.

 

6

 

 • Poskytují dostatečný prostor, jsou hluboké a umožňují spojování jednotlivých regálů dohromady.
 • Umí se rázem přeměnit na stůl – dlouhý pracovní pult s policemi nebo 2 kratší pracovní stoly.
 • Speciální regál na pneumatiky je vytvořen přímo pro efektivní uskladnění pneumatik s využitím vrchního prostoru.

 

7 

 

  

Mějte přehled o tom, kde co máte

Pokud jste kutil, znáte to. Práce jde lépe od ruky, když víte přesně, kde co máte. Hledání červeného francouzského klíče, který jste minulý týden někam založili, není nikoho oblíbená činnost. Vaše nástroje, přístroje, nářadí či jiné pomůcky si zaslouží svůj prostor – jen díky tomu je budete mít hezky uloženy, každý kousek na svém místě a vždy po ruce.

 7

 

Spojujte podle chuti

Zorganizujte si svůj prostor tak, abyste co nejefektivněji využili každý jeden centimetr krychlový. Jednotlivé regály libovolně kombinujte a vytvořte si tak v případě potřeby větší úložný prostor.

 

8 

Využijte rohy

Vytěžte ze svého prostoru maximum, nezapomeňte na rohová řešení. Ve větších prostorách vám rohový regál umožní efektivně propojit regály po stranách. V menších prostorách může být užitečným úložným řešením pro uskladnění většího množství těžších věcí.

 

 910

Udělejte si z regálu stůl

Regál Jurhan dokážete jednoduše přestavět na pracovní pult nebo 2 praktické pracovní stoly, které vám v dílně skvěle poslouží pro jakékoli „kutilské“ práce. U stěny či do rohu – zvolte si variantu, která vám a vašemu prostoru nejvíce vyhovuje.

 

1112

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. Za tímto účelem můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení