O nás

Nápad začít ukázat zákazníkům kvalitu s rozumnou cenou se v našich hlavách zrodil před pěti lety. Tehdy jsme přišli na to, že neumíme najít obchod, ve kterém bychom dokázali narazit na kvalitní bytové doplňky pro domácnost. Ať jsme hledali jakkoli usilovně nedokázali jsme na slovenském i českém trhu najít obchod, který by dokázal kombinovat v doplňcích pro domácnost kvalitu i propracovaný design, který považujeme za stejně důležitý jako precizní zpracování a odolné použité materiály. A tak jsme přemýšleli, jak pro Vás vytvořit a přinést to nejlepší, co se dá.

Jak už to bývá, když hledáte řešení, rozhodli jsme se vytvořit obchod, ve kterém by naši zákazníci našli vše potřebné - široký výběr doplňků pro domácnost od spolehlivých dodavatelů, kvalitu, propracovaný design i přátelský přístup a radu, vždy když ji budou potřebovat. Vznikl náš obchod, na který jsme mimořádně hrdí, protože spojuje všechny hodnoty, které jsou pro nás důležité a klíčové. Už 5 let každý den pracujeme na tom, jak přinést k Vám domů kvalitní věci a zároveň být obchodem, který je vám nápomocný v každém ohledu. Denně pracujeme na zlepšování našich služeb a denně se snažíme objevovat nové zboží, který bychom Vám na našich stránkách mohli přinést.

Možná se ptáte, co všechno u nás najdete. Objevíte u nás zahradní nábytek a doplňky i vybavení pro nadšené pěstitele v podobě skleníků i příslušenství, které při nich jistě oceníte. Nezůstaly jsme nic dlužni ani domácnosti a nabízíme široké množství doplňků, nábytku i dětských hraček, které potěší každé malé srdíčko. Samozřejmě víme, že domácnost i zahrada často potřebují opravit a vyladit nedostatky a proto nabízíme i široký výběr příslušenství do dílny.

Velmi dobře víme, že když se rozhodnete něco si objednat, chcete mít svou objednávku připravenou a doručenou rychle. Dobrou zprávou proto pro Vás bude, že všechny naše položky, které na internetových stránkách objednáte se nacházejí v našem skladu. Ušetříte tedy dlouhý čas strávený čekáním, dokud položka dorazí na náš sklad a pak k vám. Vše, co nabízíme se nachází i u nás a proto Vám to můžeme ve velmi krátkém čase zabalit a odeslat k vám. A vy se ke svým radostem, maličkostem či potřebným věcem dostanete mnohem rychlejší a jednodušší. Zboží zasíláme vždy do 24 hodin a proto se v krátkém čase objeví i u Vás doma.

Při výběru produktů, které se na našich stránkách objeví si dáváme pozor na výběr dodavatelů. Všechny produkty objevené na našich internetových stránkách se dovážejí z Německa a proto můžeme zaručit jejich kvalitní provedení a precizní zpracování. Dáváme si však záležet i na tom, aby se u nás snoubila kvalita a rozumná cena proto nenajdete obchod, který by nabízel zboží za výhodnější cenu.

Velký ohled klademe na služby pro Vás, naše zákazníky. A proto, zda užpotrebujete poradit s výběrem či vyřešit vrácení nebo výměnu zboží, jsme pro Vaška dispozici na telefonní lince. Stejně nás najdete i na našem odběrném místě, kde simôžete svou objednávku osobně vyzvednout. Spokojenost našich zákazníků je pro násprioritou, protože chceme, aby Vám produkty zakoupené u nás přinášely radost každý jeden deň.


Jsme e-shop ověřen zákazníky Heureky

Overeno zakazniky Heureky - logo

"Zkušenost jen jedna, ale výborná, bezproblémová"


"... rychlá komunikace, rychlé dodání, video montáž nábytku"

"Výborné ceny a expresně rychlé dodání"

 Kurýrní služba PPL

Zboží vám bude doručeno kurýrem PPL

Tato stránka používá cookies. Vice info

×

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete kdykoliv vrátit do 14 dnů  Odstoupení od smlouvy - Vrácení zboží do 14 dní