Uskladňování dřevěného zahradního nábytku

Přidáno: 7.1.2018 12:50.51 Počet shlédnutí: 618

07 Leden 2018

Vedle správném ošetřování má na životnost nábytku vliv i uskladňování během vlhkého a chladného ročního období. Mnohé subtropické tvrdá dřeva vydrží i zimní období, odolají i dešti, mrazu, sněhu a teplotním rozdílům. Proto mohou být pod otevřeným nebem i po celý rok.

Uskladňování dřevěného zahradního nábytku

Je to však na úkor jejich vzhledu a životnosti. Vlhké a chladné počasí urychluje stárnutí dřeva a ubírá mu na kráse. Proto se doporučuje i zahradní nábytek ze subtropického dřeva uskladňovat během chladných a vlhkých měsíců. Jinak je to s nábytkem z měkkého dřeva. Tento nedokáže dlouho odolávat povětrnostním vlivům. Rozhodně ho během chladných měsíců uskladňujte.

Bez ohledu na to, zda jde o tvrdé nebo měkké dřevo, zvolte na uskladnění suché, chladné a větrané místo. Dřevo na suchém topném vzduchu vysychá. V důsledku toho časem křehne a dostává trhliny. Ujistěte se, zda v prostoru dobře cirkuluje vzduch. Tím se odstraní z něj i zbytky vlhka a efektivně se zabrání tvorbě plísní. Na uskladňování se dobře hodí sklepy a garáže.

Pokud máte možnost uskladňovat nábytek pouze venku, přikryjte ho speciální ochrannou fólií. Dejte přitom na to, aby se pod fólií netvořila kondenzovaná voda. Ta by dřevo napadla a to by rychle hnilo.

Rozměry obalu na zahradní nábytekVnitřní vrstva a zapečetěné švy. 8 smyček a 4 šňůry na upevnění Mimořádně pevný materiál odolný vůči roztržený s vysokou pružnosti. 


Jsme e-shop ověřen zákazníky Heureky

"Zkušenost jen jedna, ale výborná, bezproblémová"


"... rychlá komunikace, rychlé dodání, video montáž nábytku"

"Výborné ceny a expresně rychlé dodání"

Zboží vám bude doručeno kurýrem DPD

 Kurýrní služba DPD

nebo si ho vyzvednete na odběrném místě

Zásilkovna

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

×

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete kdykoliv vrátit do 14 dnů  Odstoupení od smlouvy - Vrácení zboží do 14 dní