RECENZE: Zákazník po roce hodnotí skleník

17.2.2019 13:20.32 4450

Vyzpovídali jsme našeho zákazníka Matěje a ptali se ho, jak po roce hodnotí náš skleník. Dozvíte se také dvě věci, pro které by ho nevyměnil.

RECENZE: Zákazník po roce hodnotí skleník

Matej, děkujeme, že jste si našli čas na rozhovor. Podle čeho jste vybírali skleník?

Na začátku jsem se zajímal hlavně o rozměry a materiál. Skleník měl na zahradě už předem určené místo, takže se tam musel vejít. Vy jste měli v nabídce rozměry, jaké mi vyhovovaly. Líbilo se mi, že jsou vaše skleníky pořádně vyztužené po stranách i na střeše. A také hliník, který nerezaví a je bezúdržbový.

--->Matějov TIP: Vyztužený zahradní skleník JURHAN s hliníkovou konstrukcí

Neuvažovali jste o klasickém skleníku ze skla?

Ne. Před koupí jsem studoval články na internetu a polykarbonátové skleníky mají podle nich mnohem lepší tepelné vlastnosti, zelenina v nich rychleji dozrává. Když jsem byl malý, měli jsme doma skleník ze skla a jednou ho pořádně zničili kroupy, to už bych nechtěl zažít.

Jak dlouho vám skleník trvalo postavit?

Asi sedm hodin. Pomáhali mi kamarádi a rodina. Bylo to docela jednoduché, šli jsme podle návodu. Udělali jsme z toho i krátké video. https://www.youtube.com/watch?v=MRuU3CmqY8g

Stavba skleníka - obsah balenia Návod na montáž: Ako postaviť skleník

Obr. 2: Návod k montáži: Jak postavit skleník

Na trhu je obrovské množství skleníků, proč jste si vybrali právě JURHAN?

Chtěl jsem kvalitní německý skleník a vy máte kromě toho i dobré hodnocení na Heurece. Líbila se mi cena skleníku a zároveň to, že jde o jeden z nejprodávanějších produktů. Chtěl jsem skleník, se kterým mají dobré zkušenosti i jiní, protože je to investice na dlouhá léta. A přesvědčila mě ještě jedna taková drobnost, protože mám slabost pro ekologii. Můj skleník má okapové žlaby, které slouží pro sběr dešťové vody. Tu používám na zalévání.

--->NÁŠ TIP: Zahradní skleník JURHAN s okapovými žlaby

Jaké jiné vychytávky jste ještě zabudovali do vašeho skleníku?

Už bych byl sice rád na důchodu a staral se jen o zahradu, ale zatím stále chodím do práce. O skleník se nemohu starat celý den, tak jsem dokoupil automatické otvírače oken, které fungují samy na principu teplotní roztažnosti. Velmi šikovná věc. Skleník si sám větrá podle toho, jak je v něm teplo.

---> NÁŠ TIP: Automatický otvírák oken na skleník JURHAN

Automatický otvárač okien na skleníku

Obr. 3: Automatický otvírák oken na skleníku

Proč jste se vlastně rozhodli koupit si skleník?

Protože mám rád čerstvou zeleninu a ta z obchodu mi příliš nechutná. Takto vím, že mám doma opravdové bio nestříkala plody. Ve skleníku roste zelenina dlouho, od časného jara až do pozdního podzimu. Tento rok chci ještě můj skleník trochu vylepšit a přidat do něj automatickou závlahu, přisvětlení a elektrický ohřev, abych mohl pěstovat opravdu celoročně, iv zimě.

To zní super. Je ještě něco, co vás na skleníku po prvním roce potěšilo nebo zklamalo?

Jako super věc se ukázala taková drobnost, a to jsou posuvné dveře. Soused má otevírací a vítr mu je umí vytrhnout z podepřeného kolíku a zavřít. Já takový problém nemám. Při koupi jsem se na toto nedíval ale teď vím, že jiné dveře bych už nechtěl. Tyto navíc šetří na zahradě místo. Zklamalo mě asi jedině to, že už teď mi je skleník malý a kdybych mohl, koupil bych si větší, abych měl ještě více zeleniny. Ale i roboty (smích).

Veľké posuvné dvere a 2 strešné okná (vetracie)

Obr. 4: Posuvné dveře na skleníku

Otázka na závěr - doporučili byste náš skleník i ostatním zákazníkům?

Určitě. Jen škoda, že jste na něj neměli akci i tehdy, když jsem ho kupoval já (smích).

Matějovi SKLENÍK, nyní v akci:

  • zahradní skleník z polykarbonátu (tloušťka 4 mm)
  • hliníková vyztužená konstrukce
  • 2 střešní okna
  • posuvné dveře
  • žlaby pro sběr a odvod dešťové vody
  • rozměry 250 cm x 190 cm x 190 cm
  • akční cena: 6 100 Kč s DPH

---> DO E-SHOPU: Zahradní skleník z polykarbonátu Aluminium M3

Přemýšlíte i vy o koupi skleníku? Viz naši kompletní nabídku skleníků a doplňků pro zahrádkáře https://www.jurhan.cz/zahradni-skleniky

 

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. Za tímto účelem můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení